021-48814987

درباره ما

کلینیک مددکاری و روان شناسی آوای باران

 کلینیک مشاوره و روانشناسی آوای باران

کلینیک مشاوره و روانشناسی آوای باران از سال 1393 تاکنون با ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف روانشناسی و مشاوره، به شما هم‌میهنان عزیز خدمت‌رسانی می‌کند. این کلینیک با همکاری برترین مشاوران و متخصصان حوزه روانشناسی، خدمات متنوعی نظیر مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره کودک، مشاوره خانواده، زوج درمانی و مشاوره طلاق را به دو صورت حضوری و تلفنی ارائه می‌دهد. هدف ما در آوای باران، کمک به ارتقای کیفیت زندگی و سلامت روانی شما عزیزان است.

مرکز مشاوره آوای باران از سال 1396 فعالیت خود را در حوزه اورژانس اجتماعی نیز آغاز کرده است. این مرکز با اجرای پروژه‌های نگهداری و ساماندهی کودکان کار و خیابان، همکاری نزدیکی با سازمان بهزیستی و فرمانداری داشته و همواره در تلاش بوده تا به این کودکان آسیب‌پذیر کمک کند. علاوه بر این، کلینیک با برگزاری کارگاه‌های آموزشی متنوع و مختلف، به منظور ارتقای سطح آگاهی و دانش عمومی در حوزه‌های مختلف روانشناسی، تلاش می‌کند تا خدماتی هرچه بهتر و مؤثرتر به همراهان و هم‌وطنان محترم ارائه دهد.

در آوای باران، ما معتقدیم که هر فرد شایسته دریافت بهترین حمایت‌ها و مشاوره‌های روانشناسی است تا بتواند به زندگی سالم‌تر و شادتری دست یابد. از این رو، با تمام توان و تخصص خود در کنار شما هستیم تا به اهداف و نیازهای روانشناختی شما به بهترین نحو پاسخ دهیم. تیم ما متعهد است که با بهره‌گیری از جدیدترین متدها و روش‌های علمی، خدماتی با کیفیت و موثر به شما ارائه دهد.

ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی آوای باران، همواره در تلاشیم تا با فراهم آوردن محیطی امن و آرام، شرایطی را ایجاد کنیم که مراجعان با اطمینان و راحتی بتوانند مشکلات و دغدغه‌های خود را با ما در میان بگذارند. امید است که با اعتماد به خدمات ما، بتوانید گامی مؤثر در جهت بهبود و ارتقای سلامت روانی خود و خانواده‌تان بردارید.

اعضای تیم کلینیک آوای باران

فرزانه سادات مسچی

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

نسرین افشاری

لیسانس مشاوره از علامه طباطبایی

حمید رضا بهروز

روانشناس بالینی و زوج درمانگر

ویدا سمیع

دکترای روانشناسی تربیتی

فریده رضایی

دکترای تخصص سلامت

محبوبه بابایی

مدیر داخلی کلینیک کارشناس روان سناسی

لیلا حبیبی فرزام

کارشناس مددکاری کارمند کلینیک

خانم صائمیان

کارشناس مددکار حرفه ای خانواده

مائده محمد خانی

کارشناس ارشد روان شناسی بالینی روان شناس کلینیک

مهری شیخو

کارشناس ارشد روان شناسی

دکتر محمد عباسی

دانشجوی دکتری علوم عصب شناختی دانشگاه شهید بهشتی

سونیا قاضی مراد

کارشناس ارشد بالینی

خانم آقا جانی

کارشناس ارشد روان شناسی

خانم نوروزی

دانشجوی دکتری علوم تربیتی

درخواست مشاوره

انتخاب مشاوره(Required)
نوع مشاوره(Required)

کلینیک آوای باران